Strona g?ówna Strona g?ówna Kontakt Oferta dla klientów indywidualnych Oferta dla przedsiębiorców Oferta dla sektora rolniczego Zastrzeganie kart
zamknij komunikat
W serwisie bsponiec.pl stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Więcej szczegółów w naszej
"Polityce Cookies".
26 lutego 2018
BS Poniec - Bank online
BS Poniec - Bank online demo
Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej
Hasło maskowalne - instrukcja
Sesje Elixir
BS Poniec - Usługi dodatkowe
BS Poniec - Do pobrania
BS Poniec - Taryfa prowizji i opłat
EUR:4.1738
USD:3.3911
CHF:3.6302
GBP:4.7365
Kursy średnie NBP z dnia 2018-02-23
«   Luty 2018   »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 39/C/2018
obowiązująca od 2018-02-23

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.53022.77042.6521
CzechyCZK21310.15720.17210.1648
DaniaDKK79210.53510.58570.5605
NorwegiaNOK79610.41240.45150.4307
KanadaCAD78812.55302.79492.6676
SzwajcariaCHF79713.58523.65973.6302
SzwecjaSEK79810.39640.43400.4156
UGWEUR97813.98364.36114.1738
USAUSD78713.24133.54733.3911
W. BrytaniaGBP78914.52724.95724.7365

© Copyright, 2011, BS Poniec, wszelkie prawa zastrzeżone.