Strona g?ówna Strona g?ówna Kontakt Oferta dla klientów indywidualnych Oferta dla przedsiębiorców Oferta dla sektora rolniczego Zastrzeganie kart
zamknij komunikat
W serwisie bsponiec.pl stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Więcej szczegółów w naszej
"Polityce Cookies".
13 grudnia 2017
BS Poniec - Bank online
BS Poniec - Bank online demo
Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej
Hasło maskowalne - instrukcja
Sesje Elixir
BS Poniec - Usługi dodatkowe
BS Poniec - Do pobrania
BS Poniec - Taryfa prowizji i opłat
EUR:4.2155
USD:3.5880
CHF:3.6186
GBP:4.7895
Kursy średnie NBP z dnia 2017-12-13
«   Grudzień 2017   »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 241/B/2017
obowiązująca od 2017-12-13

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.62742.78062.7107
CzechyCZK21310.15910.16930.1644
DaniaDKK79210.54880.58090.5663
NorwegiaNOK79610.41570.44010.4293
KanadaCAD78812.70132.85922.7866
SzwajcariaCHF79713.58173.65573.6186
SzwecjaSEK79810.41210.43620.4258
UGWEUR97814.11064.32264.2155
USAUSD78713.50393.67953.5880
W. BrytaniaGBP78914.68384.91454.7895

© Copyright, 2011, BS Poniec, wszelkie prawa zastrzeżone.