Strona g?ówna Strona g?ówna Kontakt Oferta dla klientów indywidualnych Oferta dla przedsiębiorców Oferta dla sektora rolniczego Zastrzeganie kart
zamknij komunikat
W serwisie bsponiec.pl stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Więcej szczegółów w naszej
"Polityce Cookies".
24 października 2017
BS Poniec - Bank online
BS Poniec - Bank online demo
Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej
Hasło maskowalne - instrukcja
Sesje Elixir
BS Poniec - Usługi dodatkowe
BS Poniec - Do pobrania
BS Poniec - Taryfa prowizji i opłat
EUR:4.2382
USD:3.6031
CHF:3.6544
GBP:4.7553
Kursy średnie NBP z dnia 2017-10-24
«   Październik 2017   »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 206/B/2017
obowiązująca od 2017-10-24

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.71872.87822.8041
CzechyCZK21310.16020.17040.1652
DaniaDKK79210.55220.58450.5693
NorwegiaNOK79610.43700.46260.4506
KanadaCAD78812.76122.92282.8459
SzwajcariaCHF79713.62203.69703.6544
SzwecjaSEK79810.42670.45160.4397
UGWEUR97814.13554.34964.2382
USAUSD78713.52263.69943.6031
W. BrytaniaGBP78914.64554.87454.7553

© Copyright, 2011, BS Poniec, wszelkie prawa zastrzeżone.