Strona g?ówna Strona g?ówna Kontakt Oferta dla klientów indywidualnych Oferta dla przedsiębiorców Oferta dla sektora rolniczego Zastrzeganie kart
zamknij komunikat
W serwisie bsponiec.pl stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Więcej szczegółów w naszej
"Polityce Cookies".
21 czerwca 2018
BS Poniec - Bank online
BS Poniec - Bank online demo
Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej
Hasło maskowalne - instrukcja
RODO - Ochrona Danych Ososbowych
BS Poniec - Usługi dodatkowe
Sesje Elixir
BS Poniec - Do pobrania
BS Poniec - Taryfa prowizji i opłat
EUR:4.3171
USD:3.7352
CHF:3.7470
GBP:4.9159
Kursy średnie NBP z dnia 2018-06-20
«   Czerwiec 2018   »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 118/B/2018
obowiązująca od 2018-06-20

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.67002.82502.7583
CzechyCZK21310.16180.17210.1671
DaniaDKK79210.56110.59370.5793
NorwegiaNOK79610.44110.46680.4558
KanadaCAD78812.71792.87592.8114
SzwajcariaCHF79713.70283.77963.7470
SzwecjaSEK79810.40630.43000.4191
UGWEUR97814.20684.42484.3171
USAUSD78713.64103.82273.7352
W. BrytaniaGBP78914.79755.03404.9159

© Copyright, 2011, BS Poniec, wszelkie prawa zastrzeżone.